Po zabawie ożywiającej 'Łap - Traf!' dzieci wykonały serię ćwiczeń rozwijających umiejętności podań i chwytów piłki, aby pierwszy raz zagrać w 'Rzucankę', czyli uproszczoną wersję siatkówki. Następnie ćwiczący rozegrali kilka meczów ulubionego 'Zbijaka'.