Statystyki

  • Odwiedziło nas: 191687
  • Do końca roku: 329 dni
  • Do wakacji: 138 dni
Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. Nauczyciele

Nauczyciele

 

Bącal Piotr

historia

Bereżańska Melisa      

muzyka

Brędel Małgorzata   

religia

Budniewska Kamila     

matematyka

Chabowska Ewelina    

wychowanie przedszkolne

Chimczuk Magda        

wychowanie przedszkolne

Ciesiółka - Wąsiel Anna         

edukacja wczesnoszkolna

Dąbrowska Renata    

religia

Filipkowska Paulina         

wychowanie przedszkolne, świetlica

Gajewski Paweł

wychowanie fizyczne

Gawron Marlena        

język angielski

Głowacka Edyta

edukacja wczesnoszkolna

Gralec - Karbowniczek Klaudia      

wychowanie przedszkolne

Grochowska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Góralczyk Adam

wychowanie fizyczne

Jaworowska Joanna

edukacja wczesnoszkolna, plastyka

Jeznach Kamila

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

Kapla Tomasz

wychowanie fizyczne, edb

Kompińska Mariola

świetlica

Kuna Małgorzata

dyrektor

Krystew- Gil Anna

język angielski

Lasocki Łukasz

religia

Leń Monika

biologia, język angielski

Łabęda Karolina

świetlica                                                      

Majchrzak Joanna

język polski

Majczak Beata

edukacja wczesnoszkolna

Małecka Monika

matematyka, chemia

Makowska – Tyde Katarzyna

biblioteka

Mazur Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Modzelewska - Rysak Izabella

historia, wos, etyka

Mrozowicz Sylwia

plastyka, technika, świetlica

Opolska Beata

wychowanie przedszkolne, świetlica

Pałasz Natalia

wspomaganie

Pańczyk Klaudia

świetlica

Pawelska Maria

edukacja wczesnoszkolna

Porczyński Artur

wicedyrektor, język angielski

Prystrom - Maciątek Jolanta

pedagog szkolny

Rybicka Aleksandra

wspomaganie

Rzepińska Wioleta

matematyka

Siemek Robert

wychowanie fizyczne

Sierzputowska Klaudia

edukacja wczesnoszkolna

Skrzypkowska Natalia

edukacja wczesnoszkolna

Sołtykiewicz Damian

wicedyrektor, muzyka, plastyka, technika

Surmacz Grzegorz

język polski

Słapek Edyta

fizyka, geografia

Sychut - Hawryluk Angelika

wychowanie przedszkolne

Tkaczyk Agata

informatyka

Tomczak Anna

edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki

Traczyńska Agnieszka

logopeda

Tomicka Magdalena

logopeda

Twardziłowska - Grzybek Krystyna

przyroda

Włodarczyk Jolanta

język angielski

Wołyniec Joanna

geografia, przyroda

Wrona Agnieszka

świetlica, doradztwo zawodowe

Wroniszewska Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Wójcik Karolina

kierownik świetlicy

Zaleska Kinga

język polski

Zielińska Żaneta

pedagog specjalny

Żołądź Iwona

świetlica, biblioteka